• Warsztaty teatralne

• 04.04.2023 10:17
        • Dnia 31 marca uczniowie klasy 4f i 6a wzięli udział w warsztatach teatralnych. Zajęcia przeprowadziła pani Agata Pośnik- aktorka teatralna, która występowała m.in. na scenie Teatru Nowego w Częstochowie, Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie, czy Teatru BARAKAH w Krakowie.

• Lekturowy lapbook w klasach piątych

• 03.04.2023 15:56
        • W ramach innowacyjnego spojrzenia na pracę z lekturą, uczniowie klas: 5b, 5f i 5h pod opieką pani Wiolety Zawistowskiej przygotowali lapbooki, dotyczące poznanej ostatnio lektury pt. „Alicja w Krainie Czarów".

• Wyjście do teatru 2c

• 30.03.2023 08:57
        • Dzięki uprzejmości mamy jednego z uczniów, klasa 2c w ubiegłym tygodniu wybrała się do teatru na przedstawienie pod tytułem "Piotruś Pan".

• Rysnotki

• 30.03.2023 11:03
        • Twórczość Adama Mickiewicza nie wzbudza wśród uczniów powszechnego zachwytu. By przełamać uczniowską niechęć p. Katarzyna Orzechowska sięgnęła po metodę rysnotek, czyli graficznego ukazania treści ballady pt. „Świtezianka”.
        • Laboratoria przyszłości - pieczenie pizzy

• 15.03.2023 09:44
        • 7 marca klasa 2c podjęła się upieczenia pizzy!
          Dzięki wsparciu pani Anny Tatko (wychowawczyni klasy 3b) uczniowie klasy 2c mieli możliwość samodzielnie upiec prawdziwą pizzę.