• Dzień Autyzmu 2 kwietnia

• 03.04.2020 20:42
        • Szkoła Podstawowa nr 366 co roku obchodzi Światowy Dzień Autyzmu. Rok Szkolny 2019/2020 nie stanowi wyjątku, ponieważ wspieraliśmy i solidaryzowaliśmy się z Osobami ze spektrum autyzmu w trybie #zostanwdomu

• Akcja 4a - zostanwdomu

• 02.04.2020 19:42
        • Klasa 4a w ramach godziny wychowawczej online podjęła wyzwanie, aby narysować/ zaprojektować/wykleić plakaty promujące jedno z najważniejszych haseł kwarantanny, czyli #zostanwdomu.
        • Savoir-vivre - zajęcia w 0a

• 31.03.2020 10:36
        • W dniu 9.03.2020 roku dzieci z grupy 0a uczestniczyły w zajęciach savoir-vivre. Poznały zasady dobrego zachowania przedstawione w prezentacji multimedialnej, a potem w sposób praktyczny uczyły się spożywania posiłku z użyciem sztućców, nakrywania do stołu, a także kulturalnego zachowania się przy stole.

• Warsztaty dotyczące funkcjonowania niepełnosprawnych

• 03.12.2019 13:41
        • Uczniowie z kl. 2b wzięli udział w zajęciach, podczas których zapoznali się z codziennym życiem osób niewidomych, z ich trudnościami i sposobami radzenia sobie z nimi. Poznali alfabet Braille’a, a w ramach ćwiczeń zapisywali przy użyciu znaków swoje imiona.
        • Zajęcia edukacyjne 2b

• 03.12.2019 11:08
        • 21 listopada 2b wzięła udział w zajęciach edukacyjnych w Creativo. Zajęcia dotyczyły działania magnesu. Odpowiedzieliśmy na pytanie: Co jest największym magnesem? Oczywiście Ziemia:) Pani prowadząca omówiła jak działa magnes.