• Pójdę na Stare Miasto - wycieczka 1a

• 29.04.2019 13:58
        • Wiosną warto spacerować...dlatego 1a korzystając z pięknej pogody wybrała się na Stare Miasto. Spacer połączony z gawędą warszawską miejskiego przewodnika sprawił, że bardzo ciekawie spędziliśmy wiosenny dzień.

• Prima Aprilis w 1b

• 04.04.2019 13:12
        • 1 kwietnia uczniowie klasy 1b zamienili się z nauczycielami i prowadzili zajęcia:) Dużo śmiechu i zabawnych sytuacji. Czy było trudno? Zdania są podzielone, ale pewne jest jedno” Nie słuchali mnie, to mi się nie podobało” - tak mówili uczniowie w roli nauczyciela;)

• 21 marca - Światowy Dzień Zespołu Downa

• 29.03.2019 12:15
        • 21 marca jest nie tylko pierwszym dniem wiosny, to również Światowy Dzień Zespołu Downa - święto ustanowione z inicjatywy Europe­jskiego Sto­warzyszenia Zespołu Dow­na.
        • Wycieczka do Lasu Bielańskiego

• 25.03.2019 15:22
        • 22 marca uczniowie klasy 2a wybrali się do lasu bielańskiego. Na miejscu spotkaliśmy pana leśnika, który zabrał nas na długi spacer ścieżką edukacyjną. Tematem naszych zajęć były wiosenne pohukiwania sowy.