• 29.11.2019 10:23
        • 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Tego dnia, każdy uczeń jak co roku mógł przynieść ulubionego misia do szkoły. Na każdego, kto przyniósł maskotkę czekała słodka niespodzianka.
        • 3a w Muzeum Ewolucji

• 20.11.2019 09:28
        • W dniu 7 listopada uczniowie klasy 3a odwiedzili Muzeum Ewolucji Instytutu Paleobiologii PAN znajdujące się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie wzięli udział w warsztatach edukacyjno–artystycznych „Świat dinozaurów”.

• 2b w Muzeum Warszawy

• 12.11.2019 15:17
        • 5 listopada 2b wyruszyła na wycieczkę do Muzeum Warszawy. Pani przewodnik opowiadała nam o Wiśle. Widzieliśmy pomnik Syrenki, makietę Warszawy i piękne obrazy przedstawiające Wisłę i jej nabrzeże.

• 2b na wycieczce w lesie

• 12.11.2019 14:55
        • 17 października 2b poszukiwała jesieni w pobliskim parku i lesie. Obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę. Wypatrywaliśmy zwierząt i wypełnialiśmy kartę pracy dotyczącą wybranego w lesie drzewa.