• Warsztaty świąteczne 2a w Creativo

• 06.12.2021 17:46
        • 3 grudnia br. uczniowie klasy 2a odwiedzili Akademię Twórczości Creativo. Brali tam udział w warsztatach ‘Malowanie kubków ceramicznych’. Tematem przewodnim były nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

• Wycieczka klas 1a i 1b do Śmiechominka

• 08.10.2021 16:17
        • Klasy 1a i 1b po raz pierwszy wspólnie wybrały się na wycieczkę do Śmiechominka. W otoczeniu Kampinoskiej otuliny spędziliśmy aktywnie czas poznając się nawzajem. Towarzyszyli nam mieszkańcy Śmiechominka- wielbłądzica Matylda, alpaki, urocze kozy. Dopełnieniem fantastycznej podróży była cudowna pogoda i ...samodzielne pieczenie pizzy:)

• Warsztaty 1a

• 25.06.2021 14:05
        • W czerwcu uczniowie klasy 1a wzięli udział w wyjątkowych warsztatach. Z pomocą pani instruktor dzieci stworzyły piękne, żywe ozdoby zamknięte w wielkich słoikach – swój własny fragment lasu.
        • Innowacja pedagogiczna w klasie 1a

• 23.06.2021 15:30
        • Przez dziewięć miesięcy, od września do maja, w klasie 1a realizowana była innowacja pedagogiczna: "Poznajmy się, nie bójmy się! Oswajanie uczniów z tematem niepełnosprawności".