• Pozytywna energia od klasy 2b

• 27.04.2020 19:52
        • Uczniowie 2b przesyłają moc pozytywnej energii na przedłużającą się pracę w domu.

Tęsknimy, ale wierzymy, że BĘDZIE DOBRZE!!!

• Aktywności klasy 2a

• 20.04.2020 17:27
        • Nie chodzimy do szkoły... nie spotykamy się osobiście z naszymi bliskimi, przyjaciółmi, znajomymi. Coraz bardziej nam to doskwiera. Ale dzięki spotkaniom online mamy namiastkę wspólnego spotkania.
        • Kolorowe pisanki klasy 3a

• 19.04.2020 18:35
        • Farbowane, drapane, z przyprawami czy decoupage  i wiele innych - uczniowie klasy 3 „a” jeszcze przed świętami postanowili pokolorować trochę szarą rzeczywistość.

• Kartka dla Medyka klasy 3a

• 17.04.2020 15:15
        • Uczniowie klasy 3a przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Medyka”, która polegała na narysowaniu, namalowaniu lub stworzeniu kartki/rysunku dla pracowników służby zdrowia.
        • Wiosenne kolaże klasy 2a

• 10.04.2020 13:43
        • Chociaż nie widzimy się codziennie, większość czasu spędzamy w domu, wszystko się zmieniło... Wiosna przyszła i są święta jak co roku:))) I chyba zauważyliśmy ich nadejście bardziej intensywnie niż zwykle...