• Dzień Marchewki

• 13.11.2019 15:00
        • W październiku obchodziliśmy „Dzień marchewki”. Poznaliśmy wartości odżywcze tego warzywa oraz jego zastosowanie w życiu codziennym. Wykonaliśmy kolorowe marchewkowe prace plastyczne.

• Dzień Patrona

• 05.11.2019 10:11
        • Z okazji Dnia Patrona Szkoły dzieci poznały życiorys papieża i rozwiązały wspólnie krzyżówkę dotyczącą Jana Pawła II. Chętne dzieci wykonały również portrety papieża, które wezmą udział w świetlicowym konkursie plastycznym.
        • Pożegnanie jesieni

• 24.10.2019 13:22
        • To ostatni akcent jesieni. Spadające liście z drzew, wyraziste promienie słońca, zmienna temperatura. Wszystko to przypomina o kończącej się porze roku. Efektem tych spostrzeżeń jest wykonanie pracy plastycznej przez dzieci ze świetlicy nr 118.

• Święto chleba

• 05.11.2019 09:24
        • W naszych świetlicach obchodziliśmy dzień chleba. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się z jakich produktów pieczemy chleb oraz co możemy dodać aby wzbogacić i urozmaicić jego smak.