• Wieczorek literacki w świetlicy

• 19.11.2019 11:50
        • Za oknem paleta ciepłych barw jesiennych. Urzekło nas piękno tej pory roku. To właśnie jesień skłoniła nas do zorganizowania w świetlicy szkolnej wieczorku literackiego.

• Gniotki na zajęciach w świetlicy szkolnej

• 18.11.2019 09:43
        • W październiku w świetlicy 119 dzieci na zajęciach razem z Panią Kasią, Martą i  Mirką wykonały “Gniotki”… Można je zgniatać, ściskać i robić co tylko dusza zapragnie. Gniotek szybko się nie popsuje i daje możliwość stworzenia za każdym razem innego, ciekawego kształtu.

• Święto Haloween

• 13.11.2019 15:27
        • Dzieci ze świetlicy z okazji święta Halloween zabawiły się w dekorowanie mandarynek jako mini dyń. Każda z nich jest wyjatkowo groźna ;)
          Natomiast dzieci ze świetlicy 117 przygotowały samodzielnie atrakcyjne i smaczne przekąski na Haloween. Słodkości w takim wykonaniu smakowały wybornie:).

• Lampiony

• 13.11.2019 14:58
        • Dzieci ze świetlicy 117 przygotowały jesienne lampiony by uczcić pamięć wszystkich świętych oraz zmarłych.

• Leśniczy w świetlicy

• 12.11.2019 16:06
        • 04.11.19 r. w świetlicy 217 gościliśmy leśniczych z Nadleśnictwa Jabłonna. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, czym zajmuje się leśniczy jak należy dbać o przyrodę oraz jak powinniśmy zachować się w lesie.