• Wróżby Andrzejkowe

• 10.12.2019 13:26
        • 29 listopada to dzień wróżb, których nie mogło zabraknąć i w naszych świetlicach.  Tego dnia dzieci przebywające w świetlicy miały możliwość dowiedzenia się jak na imię będzie miał przyszły mąż czy żona, jaki zawód w przyszłości będą wykonywać, kto z nich pierwszy zmieni stan cywilny.

• Karmnik w ogrodzie szkolnym

• 28.11.2019 11:01
        • Dzieci z sali 208 podczas zajęć  świetlicowych dowiedziały się, że niektóre ptaki  zimują w Polsce. Wspólnie z wychowawcami świetlicy postanowiły, że pomogą im przetrwać zimę. Ustaliły w jaki sposób należy je dokarmiać, żeby im nie zaszkodzić.

• Kochamy Misie - jesteśmy troskliwi - projekt

• 27.11.2019 15:15

• 26.11.2019 10:52
        • Pluszowy miś to jeden z nieodłącznych elementów dzieciństwa – bo przecież każdy z nas miał kiedyś taką przytulankę. Pluszowy miś ma już ponad sto lat (pierwsza tego typu maskotka powstała w 1902 r.), więc nie dziwi nas, że zabawka ta doczekała się swojego święta.

• Modliszki w świetlicy

• 21.11.2019 12:46
        • W świetlicy 118 dzieci spotkały się z niecodziennym gościem. Była to koleżanka z klasy VII, która zaprezentowała swoją hodowlę modliszek. Opowiedziała o pielęgnacji, karmieniu i potrzebach modliszek.