• 27.01.2020 08:55
        • Dzień Babci i Dziadka w świetlicy nr 118 stał się okazją do refleksji nad znaczeniem najbliższych nam osób. Dzieci miały sposobność wypowiedzi na temat roli ich babć, dziadków w tworzeniu ciepła domowego, pomocniczości w podejmowaniu codziennych zadań.

• Strojenie świetlicy szkolnej

• 19.12.2019 11:27
        • Okres przedświąteczny w świetlicy szkolnej jak co roku jest czasem wzmożonej aktywności związanej z przygotowaniem sali do Świąt Bożego Narodzenia.

• Wspólne kolędowanie

• 19.12.2019 09:39
        • Cicha noc, święta noc… to właśnie w ten wieczór, magiczny piątek 13 grudnia dzieci ze świetlicy 119 razem z wychowawcami, rodzicami i Panią Dyrektor spotkali się, aby wspólnie kolędować.
        • Mikołaj w świetlicy szkolnej

• 10.12.2019 13:47
        • 04 grudnia nasze świetlice odwiedził Święty Mikołaj. Wszystkie dzieci, które tego dnia były w szkole dostały słodki upominek od naszego wyjątkowego gościa.