• Patriotyzm według dzieci

• 13.11.2019 12:55
        • Z pytaniem: „Co to jest Patriotyzm?” oraz: „Kto może zostać Patriotą?” zwróciliśmy się do dzieci z klas pierwszych naszej szkoły podczas tworzenia prac plastycznych o charakterze niepodległościowym w świetlicy.

• Świetlicowe wyjście ​​​​na cmentarz

• 05.11.2019 14:35
        • Podobnie jak w roku poprzednim dzieci wraz z wychowawcami świetlicy wybrały się na Cmentarz Tarchomiński przy ul. Mehoffera, by zapalić znicz oraz chwilą ciszy i modlitwy uczcić pamięć żołnierzy poległych w Powstaniu Warszawskim.

• Dbamy o nasze zdrowie

• 05.11.2019 14:16
        • Dzieci ze świetlicy 117 uwielbiają być zdrowe, dlatego chętnie uczestniczyły w zajęciach dotyczących zdrowego stylu życia, brały udział w eksperymencie „czyste ręce” oraz przygotowały owocowe koktajle, które ze smakiem wypiły.

• Zajęcia kulinarne w świetlicy

• 05.11.2019 12:56
        • Świetlica 117 cyklicznie organizuje zajęcia kulinarne. Dzieci do każdych zajęć podchodzą z ogromnym zaangażowaniem przestrzegając higieny i bezpieczeństwa. Do tej pory robiliśmy sałatkę warzywną, tosty oraz koktajl owocowy.

• Warszawska Syrenka

• 05.11.2019 11:55
        • Młodzi artyści po poznaniu warszawskich legend wykonali wspólnie Warszawską Syrenkę, która dumnie prezentuje się w sali.