• Najciekawsza budowla z klocków

• W świetlicy 217 został zorganizowany konkurs pt. „Najciekawsza budowla z klocków”. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Wykonane przez dzieci budowle były ich własnymi pomysłami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział.

• Konkurs Mikrokosmos

• Uczniowie klas I ze świetlicy 117 wzięli udział w konkursie „ Mikrokosmos ” organizowanym przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych. Celem konkursu jest wzbudzenie refleksji nad stanem środowiska, w którym żyjemy. Uczniowie wykonali niezwykle ciekawe prace inspirowane naturą. Trzymamy kciuki za wygraną!!!

• Zajęcia edukacyjne ze strażnikiem miejskim w zerówkach

• W dniu 04 marca 2021 r. do oddziałów przedszkolnych przyszedł pan pracujący w Straży Miejskiej. Opowiadał dzieciom na czym polega praca strażnika miejskiego. Mówił i pokazywał swoje narzędzia pracy (np. radiostację, tonfę czy tarczę do zatrzymywania pojazdów).

• Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• Dzieci ze świetlicy 119 otrzymały interesujące zadanie. Po przeczytaniu baśni "Królowa Śniegu", na podstawie usłyszanych informacji miały rozwiązać krzyżówkę. Na sam koniec malowały na foli zimowe krajobrazy.

• Zajęcia o byciu koleżeńskim w świetlicy 119

• Na podstawie "Bajek uśmiechajek, na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro" w świetlicy 119 miały miejsce zajęcia o "byciu koleżeńskim". Po wysłuchaniu tekstu czytanego, zadaniem dla każdej z klas było wykonanie kodeksu koleżeńskiego, który to potem zawisł na tablicy w świetlicy.

• Oznaki wiosny w świetlicy 118

• Wraz z pojawieniem się pierwszych, przedwiosennych promieni słonecznych w świetlicy szkolnej nr 118 pojawiły się prace ilustrujące zwiastuny zbliżającej się pory roku. Wykonaliśmy prace plastyczno-techniczne przedstawiające kwiaty takie jak: krokusy, przebiśniegi i żonkile.

• Kluski śląskie w świetlicy 119

• W ramach innowacji "Akuku" dzieci tym razem wykonywały kluski śląskie. Od mielenia ziemniaków po ugniatanie ciasta i robienie kulek z charakterystyczną dziurką. Na sam koniec degustacja już ugotowanych klusek.