• Informacja Kierownika świetlicy

• Szanowni Rodzice,
            serdecznie dziękujemy za dobrowolne wpłaty na rzecz uczniów objętych opieką świetlicy. Dzięki Wam mogliśmy doposażać świetlicę w niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne.
            Szczególne podziękowania składamy Rodzicom, którzy dodatkowo wsparli nas ofiarując  gry, książki i artykuły szkolne.
            Życzymy udanego wypoczynku, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń.

Kierownik oraz nauczyciele świetlicy

• Zielona szkoła klas 3a i 3d

• 7 i 8 czerwca 2021 r. klasy 3a i 3d spędziły czas na Mazurach w malowniczym miejscu nad Jeziorem Łęsk, a dokładnie w Dźwierzutach. Wybrały się tam na pierwszą zieloną szkołę. Pogoda niezwykle dopisała, więc dzieci korzystały z uroków przyrody i przygotowanych atrakcji. Dwa dni minęły jak sen, a dzieci nie chciały wracać do Warszawy. Wszyscy świetnie integrowali się i bawili.

• Warszawskie drogi bez promili - kampania dla klas VII

• Na terenie naszej placówki odbyła się kampania pt. "Warszawskie drogi bez promili w Dzielnicy Białołęka” realizowana przez Fundację Prodriver na zlecenie m. st. Warszawy. W Kampanii wzięły udział klasy VII Szkoły Podstawowej nr 366.

• MASKI pamięci emocji - wystawa

• Wraz z Ośrodkiem Akademii JA EMOTKA zapraszamy na wystawę „MASKI pamięci emocji”, którą gościmy w naszej szkole w dniach 08.06 - 10.06. Wystawę będzie można podziwiać na holu, na parterze.
        • Zapisy na świetlicę szkolną

• Szanowni Rodzice,
            w związku z organizacją pracy świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022 osoby zainteresowane opieką świetlicową dla swoich dzieci proszone są o wypełnienie i przekazanie do sekretariatu Deklaracji korzystania ze świetlicy szkolnej”.

• Artykuł o motywacji

• Zapraszamy nauczycieli, rodziców oraz uczniów do zapoznania się z artykułem dotyczącym motywacji. Mamy nadzieję, że wzbogaci on zarówno wiedzę jak i umiejętności.
        • Warsztaty językowe dla uczniów klas dwujęzycznych

• Kilka miesięcy temu nauka przeniosła się ze szkół do Internetu, od dłuższego czasu w starszych klasach trwają nieprzerwanie lekcje zdalne. Nie możemy wychodzić ze szkoły, odwiedzać ciekawych miejsc i spotykać się z interesującymi ludźmi, więc zaprosiliśmy takie osoby do naszych domów aby opowiedziały nam o tych miejscach.

• Warszawska Akcja Lato w Mieście

Od 1 czerwca 2021 r. ruszają zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście”. Tak jak co roku, w okresie wakacji, warszawscy uczniowie oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz zajęcia dostosowane do obecnie panującej sytuacji epidemicznej.
        • Dzień Mamy w klasie 0a

• 26 maja to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci, bo mogą podziękować swoim Mamom za Ich bezinteresowną miłość i opiekę. Przedszkolaki z naszej grupy przygotowały dla Mam piosenki i taniec, które zostały umieszczone w zespole klasowym na Teamsach, a także piękne prezenty. Zostaną one wręczone po powrocie ze szkoły do domu.

• Funkcjonowanie uczniów ze spektrum autyzmu

• Zapraszamy do zapoznania się z ulotkami na temat funkcjonowania uczniów ze spektrum autyzmu. Ulotki zostały przygotowane na zajęciach w "Krasnalu". Jej współtwórcami byli uczniowie naszej szkoły, którzy uczęszczają do klas integracyjnych. Dzięki pomocy mamy Blanki możemy udostępnić ulotki za zgodą autorów.

• Światowy Dzień Pszczół

• 20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół. Został on ustanowiony przez ONZ z inicjatywy Słowenii. Celem tego dnia jest podkreślenie znaczenia tych owadów dla pozyskiwania żywności oraz zwrócenia uwagi na występujące wobec nich liczne zagrożenia we współczesnym świecie.

• Karta ucznia - przedłużenie ważności

30 września br. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych kart ucznia. W tym roku konieczna jest wymiana kart używanych obecnie przez uczniów klas IV-VII. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni karty, aby zdjęcia dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.
        • Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny

• Zapraszamy  wszystkich uczniów klas I-III  wraz z rodzicami/opiekunami do wzięcia udziału w dzielnicowym Konkursie Fotograficznym pt. ”Moje podwórko”.
            Format pracy: JPG (zdjęcie) przesyłamy na maila: sp366swietlica@gmail.com  do dnia 7 czerwca!!!

• Test Umiejętności Trzecioklasisty

• 5 i 6 maja 2021 r. w naszej szkole odbył się Test Umiejętności Trzecioklasisty. Test ten został przewidziany na koniec I etapu edukacyjnego, czyli na koniec klasy trzeciej. Wszyscy uczniowie z klas 3 mogli zmierzyć się z zadaniami z  języka polskiego i matematyki.

• Konkurs historyczny

• Z okazji 230 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja uczniowie klas 5-7 naszej szkoły wykonali plakaty nawiązujące do tej rocznicy.  Uczniowie wykazali się duża pomysłowością i estetyką wykonania.

• Lato w mieście 2021

przekazujemy informację z Wydziału Sportu i Rekreacji dotyczącą akcji "Lato w mieście".
            "Uprzejmie informujemy, że Miasto st. Warszawa przygotowuje się do Akcji "Lato w Mieście" 2021, jednakże z uwagi na brak zasad organizacji półkolonii oraz wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych między innymi z rygorem sanitarnym w placówkach, wiekiem uczestników, liczebnością grup, nie jesteśmy w stanie rozpocząć rekrutacji. Po otrzymaniu powyższych informacji niezwłocznie rozpoczniemy zapisy"