• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 im. Jana Pawła II w Warszawie serdecznie zaprasza na rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022, które odbędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem. Informuję, że jednemu dziecku może towarzyszyć jeden opiekun. Proszę o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
            Serdecznie zapraszam na spotkania.

Małgorzata Wiśniewska
            Szkoły Podstawowej nr 366

• Organizacja żywienia w roku szkolnym 2021/2022

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
            uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 organizatorem i operatorem żywienia w naszej szkole będzie firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski.
            W imieniu ajenta zapraszamy na stronę www.szwajcarka.net, gdzie znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące realizacji i obsługi admnistracyjno-finansowej żywienia.

• Informacja organizacyjna

• W dniach 2-13 sierpnia w naszej szkole będzie odbywać się akcja Lato w mieście 2021.

Szkoła będzie pracować w godzinach 7:00-17:00. Prosimy, aby dzieci były przyprowadzane do godz. 8:30 oraz punktualne odbieranie dzieci do godz. 17:00.

• Wyprawka pierwszoklasisty

Od 1 września 2021 r. Państwa dzieci rozpoczną wielką przygodę ze światem nauki w naszej szkole na Strumykowej. Bardzo prosimy o pomoc w podróży, przygotowując następującą wyprawkę:

• Warsztaty 1a

• W czerwcu uczniowie klasy 1a wzięli udział w wyjątkowych warsztatach. Z pomocą pani instruktor dzieci stworzyły piękne, żywe ozdoby zamknięte w wielkich słoikach – swój własny fragment lasu.
        • Budżet obywatelski - głosowanie

do 30 czerwca trwa głosowanie na projekty zgłoszone w ramach budżetu obywatelskiego. W ramach obecnej edycji budżetu obywatelskiego mieszkańcy mają do dyspozycji ponad 93,5 mln zł oraz mogą wybierać spośród 1429 pomysłów warszawiaków i warszawianek. O tym, które z nich będą zrealizowane przez Miasto w 2022 r. mogą zdecydować także członkowie społeczności szkolnej - nauczyciele, rodzice i uczniowie.

• Konkurs - Music and You

• Konkurs muzyczny "Music & You" odbył się w ramach Szkolnego Przeglądu Małych Form Teatralnych i Artystycznych. W konkursie wzięli udział utalentowani wokaliści i instrumentaliści z klas 1-3 oraz 4-8. Jury w składzie: w-ce dyrektor Ewa Cichowlas-Tochmańska, Ewelina Błaszkiewicz oraz Anna Sikora przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

• Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• W dniu 22 czerwca z okazji zbliżającego się Dnia Smerfa w świetlicy 119 odbyły się zajęcia otwarte, podczas których uczniowie poznali bliżej bohaterów kultowej bajki "Smerfy". Dzieci poznały tajemnice "magicznego worka", rozwiązywały smerfną krzyżówkę, odgadywały bajkowe przeboje proponowane przez smerfa Harmoniusza oraz przygotowały zgodnie z przepisem Łasucha smerfne babeczki.

• Innowacja pedagogiczna w klasie 1a

• Przez dziewięć miesięcy, od września do maja, w klasie 1a realizowana była innowacja pedagogiczna: "Poznajmy się, nie bójmy się! Oswajanie uczniów z tematem niepełnosprawności".

• Wakacyjne fryzury w świetlicy 117

• Wakacyjna, letnia pogoda zainspirowała dzieci ze świetlicy 117 do stworzenia ciekawych, fantazyjnych fryzur. Kreatywnym pomysłom nie było końca. Uśmiech nie schodził nam z twarzy. Na koniec zabawy zregenerowaliśmy siły zajadając popcorn. To był udany dzień!

• Lato - prace plastyczne

• Słońce za oknem sprawiło, że zatęskniliśmy za plażą i kąpielą w morzu. Puszczając wodze fantazji świetliczaki ze świetlicy nr 117 stworzyły morskie plakaty pełne ryb, krabów i odważnych nurków. Chłód morskiej bryzy pomógł przetrwać w gorące popołudnie.

• Karta ucznia - przedłużenie ważności

30 września br. mija czteroletni okres ważności wydanych pierwszych kart ucznia. W tym roku konieczna jest wymiana kart używanych obecnie przez uczniów klas IV-VII. Zarząd Transportu Miejskiego wymieni karty, aby zdjęcia dzieci były aktualne oraz wgra uprawnienia na kolejny okres.
          • Informacja Kierownika świetlicy

• Szanowni Rodzice,
            serdecznie dziękujemy za dobrowolne wpłaty na rzecz uczniów objętych opieką świetlicy. Dzięki Wam mogliśmy doposażać świetlicę w niezbędne materiały i pomoce dydaktyczne.
            Szczególne podziękowania składamy Rodzicom, którzy dodatkowo wsparli nas ofiarując  gry, książki i artykuły szkolne.
            Życzymy udanego wypoczynku, ciekawych podróży, niezapomnianych wrażeń.

Kierownik oraz nauczyciele świetlicy

• Zielona szkoła klas 3a i 3d

• 7 i 8 czerwca 2021 r. klasy 3a i 3d spędziły czas na Mazurach w malowniczym miejscu nad Jeziorem Łęsk, a dokładnie w Dźwierzutach. Wybrały się tam na pierwszą zieloną szkołę. Pogoda niezwykle dopisała, więc dzieci korzystały z uroków przyrody i przygotowanych atrakcji. Dwa dni minęły jak sen, a dzieci nie chciały wracać do Warszawy. Wszyscy świetnie integrowali się i bawili.