• Dzień jabłka

• 29.09.2020 15:49
        • Dnia 28 września w świetlicy 119 obchodziliśmy "Dzień jabłka". Dzieci uczestniczące w zajęciach wykonały prace plastyczną pt.: "Rumiane jabłko". Wszyscy również zastanawialiśmy się do czego można wykorzystać jabłka.

• Początek astronomicznej jesieni

• 29.09.2020 15:25
        • Z okazji początku astronomicznej jesieni 22 września 2020 r.  uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej wysłuchali „Listu od Pani Jesieni.”
        • Bezpieczna droga do szkoły zależy od nas wszystkich

• 21.09.2020 14:29
        • W drugim tygodniu szkoły w świetlicy klas pierwszych odbyły się zajęcia poświęcone bezpiecznej drodze do szkoły. Celem zajęć było przypomnienie podstawowych zasad ruchu drogowego, bycia widocznym na skrzyżowaniu (noszenie odblasków) oraz przechodzenia przez jezdnię.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

• 21.09.2020 14:38
        • Dnia 15.09.2020 r. dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.