• Bal karnawałowy w świetlicy 119

• 03.02.2021 11:56
        • Mamy okres karnawału. Dzieci wykonały maski karnawałowe z różnego rodzaju ozdobami oraz udekorowały salę świetlicową kolorowymi łańcuchami z papieru. W tym też czasie w świetlicy zorganizowałyśmy zabawy taneczne by uczcić ten okres.

• Zimowe zabawy ze śniegiem

• 03.02.2021 11:26
        • Wiadomo nie od dziś, że zimowe zabawy na śniegu niejednokrotnie kończą się przemoczonym ubraniem. Dlaczego tak się dzieje skoro śnieg – ten puszysty biały puch w niczym nie przypomina mokrej wody? Na to pytanie odpowiedzieliśmy wykonując w świetlicy 118 proste doświadczenia.

• Dzień Babci i Dziadka w świetlicy 118

• 22.01.2021 14:26
        • W ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka uczniowie w świetlicy 118 rozwiązywali zagadki, łamigłówki oraz wykreślanki związane z dziadkami. Dzieci uczestniczyły także w konkursie o Babci i Dziadku, projektowali i wykonywali według własnego pomysłu laurki dla Dziadka oraz kwiatek dla Babci .

• 22.01.2021 14:28
        • Z okazji dnia Babci i Dziadka uczniowie uczęszczający do świetlicy 117 wykonali piękne prezenty – laurkę w formie kalendarza oraz laurkę serduszko. Dzieci wykonały prace z wielką radością.

• Świąteczne pierniki w świetlicy 119

• 23.12.2020 08:34
        • Nadszedł ten czas kiedy to dekorowanie pierników jest jak najbardziej uzasadnione. Już niedługo tuż, tuż będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. Dzieci z świetlicy 119 wzięły się więc do pracy. Dekorowały pierniki kolorowym lukrem, perełkami, gwiazdkami, a wszystko to ku uciesze swojej, oraz swoich bliskich, którym to podarowały te oto pierniki.