• Dzień Poczty i znaczka Pocztowego w świetlicy 119

• 28.10.2020 10:18
        • Z okazji Światowego Dnia Poczty i Znaczka Pocztowego oraz Międzynarodowego Dnia Pisania Listów dzieci ze świetlicy 119 samodzielnie wykonały koperty, uczyły się poprawnie adresować listy oraz wykonały swoje autorskie projekty znaczków, które są ozdobą świetlicowych tablic.

• Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego

• 20.10.2020 15:37
        • 9 października świetlica 117 włączyła się w obchody  Światowego Dnia Poczty i Znaczka Pocztowego. Tego dnia uczniowie dowiedzieli się jakie były początki poczty, kim był pocztylion i w jaki sposób porozumiewano się na odległość, gdy nie było telefonów.
        • Światowy Dzień Poczty

• 13.10.2020 15:29
        • 9 października obchodzimy Światowy Dzień Poczty. Z tej okazji w świetlicy 118 miało miejsce przybliżenie wiadomości o poczcie, sposobach przekazywania informacji na odległość oraz etapach drogi listu od nadawcy do odbiorcy.

• Światowy Dzień Drzewa

• 13.10.2020 15:12
        • W świetlicy 118 odbył się quiz z ciekawostkami o drzewach. Rozmawialiśmy o najstarszym drzewie w Polsce o nazwie: „Bartek”. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną – przestrzenną: liść z drzewa z ruchomą gąsiennicą. Zdjęcia w galerii.

• Dzień Borsuka

• 13.10.2020 12:58
        • Z okazji Dnia Borsuka przypadającego w dniu 6 października dzieci ze świetlicy 119 poznały fakty i ciekawostki z życia tych zwierząt. Dla uczczenia tego dnia uczniowie wykonali portrety borsuków oraz prace grupowa, które można podziwiać na korytarzu szkolnym.