• Gofrowy dzień w świetlicy 119

• 30.10.2020 13:39
        • 29 października dzieci ze świetlicy 119 w ramach zajęć kulinarnych przygotowały pyszne i pachnące gofry. Młodzi kucharze świetnie poradzili sobie z samodzielnym przygotowaniem ciasta według podanego przepisu, a słowo „satysfakcja” było wypowiadane przez dzieci wiele razy.
        • Dyniowo i nastrojowo w świetlicy 119

• 30.10.2020 10:18
        • Uczniowie ze świetlicy 119 poznali wartości odżywcze i prozdrowotne dyni oraz przy użyciu słoików i bibuły wykonali przepiękne „dyniowe dekoracje”. Nasi młodzi artyści zadbali również o miły nastrój w sali tworząc cudowne lampiony.

• Wręczenie nagrody dla klasy 3G

• 28.10.2020 14:01
        • Uczniowie z klasy 3G za udział i wygraną w konkursie kulinarnym na potrawę w barwach biało-czerwonych otrzymali słodką nagrodę. Chętnych na dokładkę nagrody było wielu, więc chyba smakowała.

• Zajęcia kulinarne w świetlicy 119

• 28.10.2020 11:48
        • Uczniowie ze świetlicy 119 w ramach zajęć kulinarnych przygotowali samodzielnie drugie śniadanie w postaci ciepłych i smacznych tostów. Nasi młodzi kucharze najedli się do syta, a zapachy tościków rozniosły się po całym piętrze.

• Zwierzęta domowe

• 21.10.2020 11:25
        • Początek października to czas, kiedy świetliczaki dużo rozmawiały na temat zwierzaków domowych. Wspólnie ustaliliśmy co to znaczy być odpowiedzialnym za pupila, jak należy o niego dbać, by czuł się u nas dobrze. Opis: Koty | Mity na temat kotów