• Bezpieczna droga do szkoły zależy od nas wszystkich

• 21.09.2020 14:29
        • W drugim tygodniu szkoły w świetlicy klas pierwszych odbyły się zajęcia poświęcone bezpiecznej drodze do szkoły. Celem zajęć było przypomnienie podstawowych zasad ruchu drogowego, bycia widocznym na skrzyżowaniu (noszenie odblasków) oraz przechodzenia przez jezdnię.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy

• 21.09.2020 14:38
        • Dnia 15.09.2020 r. dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody Dnia Kropki zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowiadanie o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Dlatego jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.

• Negatywne emocje

• 21.09.2020 14:46
        • W świetlicy 118 rozmawialiśmy jak radzić sobie ze negatywnymi emocjami.  Dzieci chętnie wypowiadały się na temat tego jak radzą sobie w trudnych sytuacjach.

• Świetlicowe czytanie na dywanie

• 13.03.2020 10:00
        • W minionym tygodniu w świetlicy szkolnej gościliśmy panią Beatę, lektorkę języka angielskiego, ze szkoły językowej Early Stage.  W ramach projektu „Czytanie na dywanie” przeczytała dzieciom „Historię o śwince skarbonce”.