• Projekt: „World's Largest Lesson”

• 30.04.2024 14:19
        • W czwartek 25 kwietnia wolontariusze z AISEC przeprowadzili warsztaty w ramach projektu "World’s Largest Lesson". AISEC to inicjatywa stworzona aby rozwijać w młodych ludziach świadomość Celów Zrównoważonego Rozwoju i zachęcać ich do aktywnego działania. Lekcja oscylowała wokół tematyki celów, a młodzież chętnie angażowała się w dyskusje. Koordynatorem projektu w SP 366 jest p. I.Ostrowska.

• 25.04.2024 15:02
        • 22 kwietnia uczniowie klasy 4a uczestniczyli w warsztatach ekologicznych. Zajęcia odbyły się w  EkoCentrum Punkt Zwrotny – miejscu, którego misją i celem jest promowanie proekologicznych postaw u dzieci i młodzieży.
        • Szkolny Przegląd Małych Form Teatralnych i Artystycznych

• 11.04.2024 13:56
        • 5 kwietnia świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Święto zostało ustanowione w 1961 roku z inicjatywy Międzynarodowego Instytutu Teatralnego na pamiątkę inauguracji w Paryżu, 27 marca 1957 roku, Teatru Narodów – festiwalu, podczas którego spotkały się zespoły z obu stron żelaznej kurtyny.