• Światowy Dzień Pszczół

• 25.05.2021 11:23
        • 20 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Pszczół. Został on ustanowiony przez ONZ z inicjatywy Słowenii. Celem tego dnia jest podkreślenie znaczenia tych owadów dla pozyskiwania żywności oraz zwrócenia uwagi na występujące wobec nich liczne zagrożenia we współczesnym świecie.

• Test Umiejętności Trzecioklasisty

• 13.05.2021 14:11
        • 5 i 6 maja 2021 r. w naszej szkole odbył się Test Umiejętności Trzecioklasisty. Test ten został przewidziany na koniec I etapu edukacyjnego, czyli na koniec klasy trzeciej. Wszyscy uczniowie z klas 3 mogli zmierzyć się z zadaniami z  języka polskiego i matematyki.

• Lekcja o konstytucji

• 06.05.2021 09:58
        • Na postawie wiedzy zdobytej na lekcji historii uczniowie uzasadniali znaczenie konstytucji dla dziejów państwa polskiego i jej znaczenie dzisiaj - pogadanka. Następnie mieli za zadanie przygotowanie pracy graficznej (w grupach) upamiętniającej 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wyniki ich pracy poniżej.

• Międzynarodowy Dzień Strażaka

• 05.05.2021 14:06
        • 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka. W tym dniu składamy hołd strażakom za ich ciężką pracę i narażanie swojego życia. Warto podziękować osobom, które często pierwsze niosą ratunek poszkodowanym.

• Czytam z Bratkiem

• 11.05.2021 15:40
        • Podczas akcji "Czytam z Bratkiem" w kwietniu, naszym najmilszym "zerówkowiczom" towarzyszyli Hania oraz Wiktor. Starsi koledzy nauczyli ich dwóch rzeczy:

1. Każdy może poprosić o pomoc.
          2. Pośpiech nie zawsze popłaca.

Najważniejsze jednak jest to, że podczas tych ważnych nauk, dzieci z klas 0a i 0b wspaniale się bawiły.