• Majowe spotkanie z Michałem Rusinkiem

• 17.06.2024 10:38
        • W maju gościł w naszej szkole pan Michał Rusinek - niegdyś sekretarz znakomitej poetki Wisławy Szymborskiej, dziś prowadzący jej fundację. Nasz gość obecnie jest profesorem na Wydziale Polonistyki UJ, gdzie prowadzi zajęcia z teorii literatury, teorii przekładu i creative writing.
        • Ogród wyobraźni- wycieczka integracyjna klasy 2e

• 14.06.2024 08:49
        • Na początku czerwca uczniowie z klasy 2E wybrali się na wycieczkę do Ogrodów Wyobraźni, gdzie mieli możliwość własnoręcznie przygotować mieszankę, z której utworzyli kule siewne z nasionami miododajnych łąk. Oprócz ciężkiej pracy, uczniowie mieli czas na zabawę m.in. na belach siana.

• Warsztaty chemiczne w klasie 2g

• 14.06.2024 08:39
        • 6 czerwca 2024 roku w klasie 2g odbyły się warsztaty chemiczne, poprowadzone przez panią Karolinę. Dzieci dowiedziały się, czym jest kuchnia molekularna oraz wzięły czynny udział w tworzeniu eksperymentów z suchym lodem. Dokonały także stworzenia sztucznego lasu w słoiku. Pod koniec zajęć każdy mógł spróbować pysznych lodów, które powstały w wyniku połączenia truskawek z suchym lodem.
        • Przyrodnicy z klasy 2e

• 11.06.2024 11:36
        • Uczniowie w klasie 2e uwielbiają zwierzęta, dlatego też ich klasę odwiedziły ostatnio niezwykłe stworzenia- dwa pająki: Blue i Pyci oraz gekon Tiger.
          Dzieci miały możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat tych nietypowych zwierząt, obejrzeć ususzone modliszki oraz zmierzyć się ze swoimi lękami.
        • Projekt klasy 8a - "Lektura w pudełku"

• 10.06.2024 13:13
        • Dnia 7 czerwca uczniowie z klasy 8a pod opieką pani Katarzyny Pietrzykowskiej podsumowali zdobytą wiedzę o lekturach i zaprezentowali innowację pt. "Lektura w pudełku". Praca przebiegała zespołowo. Uczniowie pracowali w grupach i podczas ostatnich już lekcji języka polskiego tworzyli swoje prace, by ostatecznie je zaprezentować.