• Krajobraz jesienny

• 09.11.2018 13:32
        • Już mamy jesień w związku z tym dzieci wykonały piękny krajobraz przedstawiający las jesienią.

• Lekcja o Warszawie

• 09.11.2018 11:46
        • W październiku rozmawialiśmy o Warszawie. Podczas licznych zajęć świetlicowych związanych z tematyką naszej stolicy rozmawialiśmy o ciekawych miejscach bardziej lub mniej znanych oraz poznaliśmy symbole związane z tym miastem.

• Mamo poczytaj mi

• 04.02.2019 10:04
        • W listopadzie gościliśmy w świetlicy 119 jedną z mam, która to w ramach projektu Czytamy- Świat odkrywamy, czytała naszym świetliczakom bajkę o kotku i jamniku.

• Dzień Ziemniaka w świetlicy szkolnej

• 26.10.2018 15:18
        • W dniu 23 października w świetlicy szkolnej obchodziliśmy „Dzień Ziemniaka”. Dzieci poznały historię ziemniaka, brały udział w ziemniaczanych zabawach. Na koniec zajęć wykonały plakat „Jesienne drzewo” metodą stemplowania.