• Maraton czytania

• 12.12.2018 11:36
        • 05.12.2018 r. w świetlicy szkolnej odbył się „Maraton czytania”. Akcję przeprowadziliśmy w ramach projektu „Czytamy - świat odkrywamy”. Nasi goście wprowadzili Nas w świat przygód Mikołajka.

• Wieczór Andrzejkowy

• 12.12.2018 10:50
        • W naszej świetlicy w wieczór Andrzejkowy odbyły się wróżby. Dzieci poznały imiona swoich przyszłych mężów i żon, dowiedziały się, które z nich pierwsze wyjdzie za mąż, oraz co będzie robiło w przyszłości. A wszystko to z przymrużeniem oka...

• Świetlicowe misie

• 14.12.2018 11:45
        • W listopadzie w świetlicy szkolnej obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”. Tego dnia uczniowie przynieśli do świetlicy swoje najmilsze misie.

• Konkurs kasztanowe ludki

• 14.11.2018 13:45
        • 30.09.18 r. w świetlicy szkolnej został ogłoszony konkurs „Kasztanowe Ludki”, którego celem było wykonanie pracy plastyczno - technicznej z kasztanów, żołędzi, kolorowych jesiennych liści i wszystkiego tego, co kojarzy się z jesienią.