•  Wszystkich Świętych
        • Wszystkich Świętych

• 09.11.2018 15:06
        • 31 października uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami świetlicy włączając się w obchody dnia Wszystkich Świętych udali się na cmentarz przy ul. Mehoffera.

• Dynia w decoupag'u

• 09.11.2018 14:26
        • Przed świętami pierwszego listopada nasze świetliczaki ozdabiały dynie ciekawą techniką decoupag'u. Pomocą służyły wolontariuszki.

• Jesienne zabawy na świeżym powietrzu

• 09.11.2018 14:19
        • Dzieci z naszej świetlicy preferują zabawy na świeżym powietrzu. Jesień jest szczególną porą roku, bo podczas zabaw wykorzystujemy jej dary m.in.  liście i żołędzie.

• Wieża z klocków wafli

• 09.11.2018 14:08
        • Wielką radość świetliczakom sprawiły nowe klocki wafle, z których to dzieci przy pomocy wolontariuszy wykonały wieżę.

• Zajęcia kulinarne - gofry

• 09.11.2018 13:39
        • We czwartek 18 października odbyły się kolejne zajęcia kulinarne w świetlicy 119.
          Tym razem zaplanowaliśmy przyrządzenie gofrów. Nasze zadanie rozpoczęło się od przygotowania ciasta i upieczenia gofrów.