• Palcem po mapie

• 07.11.2018 08:49
        • W świetlicy szkolnej dzieci mają okazję przenieść się w różne miejsca na świecie na zajęciach podróżniczych „Palcem po mapie”. Na jednym z pierwszych zajęć dzieci zapoznały się z pojęciem „mapa”, rodzajami i wykorzystaniem map.
        • Święto patrona naszej szkoły Jana Pawła II

• 26.10.2018 10:37
        • W świetlicy szkolnej obchodziliśmy święto patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Rozmawialiśmy o życiu Jana Pawła II, oglądaliśmy zdjęcia oraz animowany fim, a na koniec zrobiliśmy gazetkę szkolną.

• Zdrowy Tydzień

• 16.10.2018 12:37
        • W drugim tygodniu października w naszej świetlicy przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące zdrowia. Hasłem przewodnim zajęć było: „Żyjemy zdrowo i dbamy o swoje zdrowie”.

• Światowy Dzień Zwierząt

• 12.10.2018 11:16
        • 4 października w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Głównym celem zajęć było przypomnienie o odpowiedzialności za warunki życia zwierząt oraz uświadomienie z czym związana jest decyzja o przyjęciu nowego zwierzaka do domu.

• Dzień Marchewki

• 12.10.2018 10:56
        • W poniedziałek 2 października 2018 roku uczniowie ze świetlicy w naszej szkole obchodzili Dzień Marchewki. A wszystko po to, aby zachęcić ich do spożywania zdrowego warzywa, jakim jest marchewka.