• Dzień „Jesiennego stworka”

• 27.09.2019 15:03
        • W dniu 25 września dzieci ze świetlicy 118 obchodziły „Dzień Jesiennego Stworka”.  Uczniowie tworzyli przeróżne stworki wykorzystując „dary jesieni”. Piękne prace zdobią parapety naszej świetlicy.

• Zajęcia kulinarne - soki owocowo warzywne

• 26.09.2019 13:16
        • Witaminki, witaminki dla chłopczyka i dziewczynki... a skąd je wzięliśmy - z wyciskanych owoców i warzyw. Każdy uczestnik przygotował się do tego zadania idealnie: fartuch, kubek i słomka oraz wyciskarka do soków. Efektem tych działań były soki owocowo-warzywne.

• Spotkanie z Policjantką

• 24.09.2019 12:20
        • W ramach edukacji „ Bezpieczna droga do szkoły” nasza świetlica gościła policjantkę mł. asp. Panią  Dominikę, która spotkała się z uczniami klasy I-III. Nasz gość  rozmawiał z dziećmi o bezpiecznym poruszaniu się po ulicach miasta, a w szczególności omówiła zasady bezpiecznej drogi do i ze szkoły oraz pokazała niektóre znaki drogowe.

• 24.09.2019 12:16
        • Kolejny raz w naszej świetlicy obchodziliśmy „Międzynarodowy Dzień Kropki”.  To wyjątkowe święto dla wszystkich zarówno dzieci jak i nauczycieli. Poznaliśmy niezwykłą historię małej dziewczynki Vashti głównej bohaterki książki „Kropka” Peter H. Reynolds.

• Konkurs recytatorski Piórem Doroty Gellner

• 05.06.2019 16:36
        • 29 maja 2019 roku odbył się w naszej szkole Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski dla dzielnicy Białołęka, organizowany przez nauczycieli świetlicy. Tegoroczna edycja – „Piórem Doroty Gellner”, zgromadziła uczestników i uczestniczki z trzech szkół podstawowych.