• 26.11.2019 10:52
        • Pluszowy miś to jeden z nieodłącznych elementów dzieciństwa – bo przecież każdy z nas miał kiedyś taką przytulankę. Pluszowy miś ma już ponad sto lat (pierwsza tego typu maskotka powstała w 1902 r.), więc nie dziwi nas, że zabawka ta doczekała się swojego święta.

• Modliszki w świetlicy

• 21.11.2019 12:46
        • W świetlicy 118 dzieci spotkały się z niecodziennym gościem. Była to koleżanka z klasy VII, która zaprezentowała swoją hodowlę modliszek. Opowiedziała o pielęgnacji, karmieniu i potrzebach modliszek.
        • Wieczorek literacki w świetlicy

• 19.11.2019 11:50
        • Za oknem paleta ciepłych barw jesiennych. Urzekło nas piękno tej pory roku. To właśnie jesień skłoniła nas do zorganizowania w świetlicy szkolnej wieczorku literackiego.

• Gniotki na zajęciach w świetlicy szkolnej

• 18.11.2019 09:43
        • W październiku w świetlicy 119 dzieci na zajęciach razem z Panią Kasią, Martą i  Mirką wykonały “Gniotki”… Można je zgniatać, ściskać i robić co tylko dusza zapragnie. Gniotek szybko się nie popsuje i daje możliwość stworzenia za każdym razem innego, ciekawego kształtu.

• Święto Haloween

• 13.11.2019 15:27
        • Dzieci ze świetlicy z okazji święta Halloween zabawiły się w dekorowanie mandarynek jako mini dyń. Każda z nich jest wyjatkowo groźna ;)
          Natomiast dzieci ze świetlicy 117 przygotowały samodzielnie atrakcyjne i smaczne przekąski na Haloween. Słodkości w takim wykonaniu smakowały wybornie:).