• Spotkanie z pisarzem

• 26.02.2019 14:24
        • 20.02.19 r. naszą świetlicę odwiedził  pan Arek Chaber – pisarz. Podczas spotkania uczniowie zostali oczarowani opowieściami o tym jak powstają bajki i z wielką uwaga słuchali skąd pisarz czerpie inspiracje do ich napisania.
        • Świetlica w Bibliotece Publicznej

• 25.02.2019 15:30
        • W ramach projektu: „Czytamy Świat odkrywamy” 20 lutego dzieci  ze świetlicy wraz  z wychowawczyniami  odwiedziły Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr IV przy ul. Antalla 5.
        • Walentynki w świetlicy

• 19.02.2019 17:46
        • 14 lutego w świetlicy obchodziliśmy Walentynki.  Uczniowie dowiedzieli się, skąd wzięło się to święto i że niekoniecznie jest ono wyłącznie dniem zakochanych.
        • Palcem po mapie  - Grenlandia
        • Palcem po mapie - Grenlandia

• 13.02.2019 16:30
        • Zima za oknem, dlatego na zajęciach „Palcem po mapie” odwiedzamy mroźne krainy. Tym razem wyruszyliśmy na Grenlandię.

• Upominki na Dzień Babci i Dziadka

• 13.02.2019 15:56
        • W ramach cyklicznych zajęć „Mali artyści”-  dzieci ze świetlicy szkolnej wraz z wychowawczyniami przygotowały upominki na Dzień Babci i Dziadka.