• Wizyta Przyrodnika

• 03.01.2018 12:09
        • W dniu 24 listopada klasę 1a odwiedził Pan Przyroda. Dzięki niemu uczniowie mieli możliwość zobaczyć z bliska pajęczaki, świerszcze, krocionogi i wiele innych owadów z bliska.
        • Wycieczka do Galerii Studio

• 03.01.2018 12:09
        • W dniu 23 listopada klasa 1a wybrała się na wycieczkę do Galerii Studio, która znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki.

• 03.01.2018 12:10
        • Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia klasa 1a przygotowała przedstawienie pt. "Bal moich lal". Głównymi bohaterami uroczystości była lala, która nie miała z kim tańczyć na balu oraz Miś-Uszatek. Były głośne śpiewy i tańce.
        • "6 obrazów dla sześciolatka"

• 17.03.2018 21:05
        • W dniu 15 listopada 2017 roku, klasa 1a pierwszy raz uczestniczyła w projekcie edukacji kulturowej „6 obrazów dla sześciolatka” organizowanym przez Stowarzyszenie „Fala Kultury”. Zadaniem tego projektu jest kształtowanie u uczniów poczucia tożsamości narodowej, wrażliwości estetycznej i rozwijanie uzdolnień plastycznych.