• Spotkanie ze Strażą Miejską

• 03.01.2018 12:10
        • 9 listopada 2017 roku klasę 1a odwiedził Pan ze Straży Miejskiej. Przypomniał uczniom o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze i odpowiednim zachowaniu podczas korzystania z pasów dla pieszych. W praktyce przetestował wszystkich z wiedzy na temat czerwonego i zielonego światła.
        • "Śniadanie Daje Moc"

• 03.01.2018 12:11
        • W "Dniu Śniadanie Daje Moc" uczestniczyły wszystkie dzieci z klas I - III. Na to uroczyste wydarzenie zaprosiliśmy panią dyrektor, panią wice-dyrektor oraz panią kierownik świetlicy.
        • Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego Młyn Gąsiorowo

• 03.01.2018 12:20
        • W dniu 26 października 2017 roku, klasy pierwsze pojechały na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego Młyn Gąsiorowo w ramach warsztatów „Gąsiorowskie kapuśniaki”. Uczniowie samodzielnie kroili białą kapustę do kiszenia, którą po staropolsku deptali w beczce.
        • "6 obrazów dla sześciolatka"

• 17.03.2018 21:05
        • W dniu 25 października 2017 roku, klasa 1a pierwszy raz uczestniczyła w projekcie edukacji kulturowej „6 obrazów dla sześciolatka” organizowanym przez Stowarzyszenie „Fala Kultury”. Zadaniem tego projektu jest kształtowanie u uczniów poczucia tożsamości narodowej, wrażliwości estetycznej i rozwijanie uzdolnień plastycznych.