• 3c w Parku Miniatur

• 02.01.2019 12:44
        • "Park Miniatur - świetne miejsce gdzie można poznać historię przedwojennej Warszawy oraz obejrzeć piękną zabytkową architekturę: budynki, pałace czy parki, które zostały zniszczone w czasie działań wojennych lub już po wojnie zostały wyburzone decyzją ówczesnych władz.
        • Spotkanie świąteczne 1a

• 21.12.2018 11:42
        • Klasa 1a zaprosiła rodziców na spotkanie świąteczne. Zgodnie z polską tradycją zaczęliśmy od życzeń i dzielenia się opłatkiem. Wspólna kolęda "Gore gwiazda" była wstępem do poczęstunku, na którym nie zabrakło wigilijnego barszczu i pierożków.

• Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu

• 18.12.2018 15:01
        • 14 grudnia 2018 roku, klasa 2 a była na wycieczce w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Uczniowie mogli zaobserwować rozpoczynające się przygotowania do Bożego Narodzenia zwane dawniej Godami.
        • Spotkanie rodzinne klasy 1b

• 14.12.2018 16:36
        • 12 grudnia w klasie 1b odbyły się rodzinne warsztaty plastyczne. Uczniowie z rodzicami wykonywali kartki świąteczne. Spotkanie połączyliśmy z akcją - marzycielska poczta. Wykonaliśmy kartki dla Pawła i Martyny. Wszystkie kartki są oryginalne i wyjątkowe:)

• Mikołajki w 3b

• 10.01.2019 14:47
        • 5 grudnia to prawie „Mikołajki”, więc klasa 3b (oddział gimnazjalny) wybrała się na warsztaty, ze świąteczną atmosferą w tle, do Fabryki Bombek, ul. Wojnicka 2.