• Integracja klasowa

• 01.10.2019 10:15
        • 23 października w Lesie Młocińskim klasa 4a, nowa klasa w naszej szkole, miała okazję poznać się lepiej i zaprzyjaźnić.

• Tydzień Świadomości ADHD

• 25.09.2019 09:05
        • Drodzy Nauczyciele, Rodzice  i Uczniowie,
          W tym tygodniu w naszej szkole odbywa się Tydzień Świadomości ADHD pod hasłem: Zrozum ucznia z ADHD. Zapraszamy do aktywnego włączenia się w akcję.
        • Wyjatkowy gość w 3 b

• 23.09.2019 10:47
        • 20 września 2019 r. klasa 3b miała zaszczyt gościć u siebie weterana drugiej wojny światowej, uczestnika kampanii wrześniowej i lądowania w Normandii, kawalera Orderu Odrodzenia Polski i francuskiej Legii Honorowej oraz wielu innych wysokich odznaczeń majora Mariana Słowińskiego.

• Wycieczki do muzeów biograficznych 3a

• 25.06.2019 11:47
        • O tym, że wycieczki do muzeów biograficznych nie muszą być nudne, przekonała się klasa 3a gimnazjum, która odwiedziła na przełomie maja i czerwca tego roku dwa warszawskie muzea wprost oblegane  przez japońskich turystów uczących się o tych Polakach w szkole.