• Prezentacja szkoły

• 16.04.2018 11:17
        • 12 kwietnia w naszej szkole odbyła się prezentacja Technikum Łączności im. prof. dr inż. Janusza Groszkowskiego w Warszawie. To już kolejna szkoła, która nas odwiedziła, w ramach doradztwa zawodowego dla trzecich klas gimnazjalnych.
        • Śladami Powstania Warszawskiego

• 13.04.2018 12:23
        • W ubiegły czwartek klasa 2c Gimnazjum udała się na spacer po Starym Mieście śladami Powstania Warszawskiego. Naszym przewodnikiem była pani Teresa Dąbrowska, nauczycielka naszej szkoły.
        • Strumyk TV - Zachęta 2018

• 13.04.2018 10:02
        • W kolejnym filmie z cyklu "Strumyk TV" razem z uczniami IV klas Szkoły Podstawowej nr 366 w Warszawie odwiedzamy WARSZAWSKĄ ZACHĘTĘ.
        • Warszawski Program Edukacji Kulturalnej

• 12.04.2018 14:46
        • W ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej po raz trzeci ukazała się publikacja, zbierająca informacje na temat  różnych projektów  realizowanych przez warszawskie szkoły i placówki oświatowe.