• Warszawska Papugarnia Carmen

• 17.05.2018 09:48
        • 8 maja klasa 3p razem z p. Eweliną Błaszkiewicz i Anetą Sowjak udała się do Warszawskiej Papugarni Carmen. Uczniowie mieli możliwość obcowania z ponad setką kolorowych ptaków z całego świata. Była to niezapomniana, żywa lekcja biologii.

• Gimnazjaliści na pokazie specjalnym filmu

• 17.05.2018 08:56
        • W związku z uznaniem roku 2018 Rokiem Ireny Sendlerowej, 10.05 grupa naszych gimnazjalistów wzięła udział w pokazie specjalnym produkcji "W imię ich matek. Historia Ireny Sendlerowej".
        • Drogi mieszkańcu ślicznej Białołęki!

• 21.05.2018 10:51
        • Mały i duży, młody i bardzo młody. W sobotę 26 maja zaskocz siebie i innych. Wyskocz z łóżka, rozbij skarbonkę lub opróżnij skarpetkę, wrzuć kilka monet do kieszeni, nastaw kompas na Strumykową 21 i przyjdź na PIKNIK INTEGRACYJNY!

• Test kompetencji trzecioklasisty

• 16.05.2018 08:56
        • 10 maja 2018 roku wszystkie klasy trzecie SP pisały pierwszy w swoim życiu test kompetencji. Po drugim śniadaniu rozpoczęła się pierwsza część . Uczniowie mieli 60 minut na sprawdzenie swoich umiejętności polonistyczno-społecznych.
        • Wycieczka do ogrodu zoologicznego

• 15.05.2018 11:08
        • W poniedziałek 7 maja uczniowie klas 4b i 4d wybrali się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć gatunki zwierząt z różnych stron świata i dowiedzieć się o nich ciekawych informacji.