• Warsztaty na tłusty czwartek

• 01.03.2019 15:46
        • 28 lutego w klasie 2 c odbyły się słodkie warsztaty z okazji tłustego czwartku.
          Dzieci wraz z rodzicami stworzyli piękne domki z herbatnikow.
        • 5c na Wystawie Body Worlds

• 01.03.2019 15:50
        • 26.02.2019r. klasa 5c brała udział w lekcji biologii/anatomii w praktyce. Okazją do tego była Wystawa Body Worlds w Pałacu Kultury i Nauki.

• 28.02.2019 14:03
        • 21. lutego świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W sali 39 od godz. 14-ej do 15-ej odbywał się quiz dotyczący ciekawostek związanych z językiem polskim, które od ponad tygodnia były prezentowane w formie dekoracji przygotowanych przez p. Katarzynę Zalewską- Topolewicz i p. Ewę Dawidczyk umieszczonych na korytarzach wszystkich poziomów budynku szkolnego, oraz w formie multimedialnej prezentacji dostępnej  na Librusie.