• Mali ogrodnicy

• 12.06.2018 17:04
        • Na zajęciach przyrodniczych w  świetlicy uczniowie sadzili ziemniaki. Zapoznali się z budową roślin oraz czynnikami potrzebnymi do ich wzrostu. Każdego dnia podlewali sadzonki i z niecierpliwością wyczekiwali pojawienia się pierwszych listków.

• Magiczny palec

• 12.06.2018 16:08
        • Na zajęciach przyrodniczych w świetlicy „Eksperymenty i doświadczenia” rozmawialiśmy o właściwościach wody. Wykonaliśmy  idealny eksperyment do zademonstrowania właściwości wody i mydła.

• Czary, mary z wodą świetlicy

• 15.05.2018 10:50
        • Czy „kultowe” doświadczenie z odwróconą szklanką rzeczywiście wymaga, by szklanka była całkowicie wypełniona wodą, jak czasem można wyczytać w podręcznikach?

• Odyseja Kosmiczna

• 24.04.2018 12:52
        • W piątkowe popołudnie 13 kwietnia 2018 r. dzieci ze świetlicy wyruszyły wraz z rodzicami na pełną przygód Odyseję  Kosmiczną.
        • Eksperymentowanie w świetlicy

• 09.04.2018 11:04
        • Na kolejnych zajęciach „Eksperymenty i doświadczenia” dowiedliśmy, że nie potrzeba wielkich laboratoriów i wymyślnych urządzeń – wszystko, czego potrzeba do eksperymentowania można znaleźć we własnej kuchni.