• Jesienne drzewa

• 09.10.2018 10:42
        • W ciągu ostatnich dwóch tygodni Świetliczaki ozdabiały świetlicę barwami jesieni. Powstało wiele ciekawych dekoracji i prac w ciepłych kolorach czerwieni, żółci, zieleni i pomarańczy.

• Projekt Cybernauci

• 08.10.2018 15:09
        • W ramach projektu „Cybernauci – kompleksowym projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci„ finansowanych ze środków MEN, w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z Emisariuszem Bezpiecznego Internetu.
        • Zajęcia kulinarne

• 08.10.2018 13:40
        • Podczas zajęć kulinarnych dzieci przygotowywały kolorową i pyszną sałatkę owocową. Zajęcia zakończyły się wspólną degustacją dania.

• MegaMisja

• 08.10.2018 13:22
        • W tym roku szkolnym uczniowie z kl. 2a wraz z nauczycielem świetlicy uczestniczą w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym dla Świetlic Szkolnych "Mega Misja" organizowanym przez Fundację Orange.