• Najciekawsza budowla z klocków

• 08.03.2021 15:48
        • W świetlicy 217 został zorganizowany konkurs pt. „Najciekawsza budowla z klocków”. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Wykonane przez dzieci budowle były ich własnymi pomysłami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody za udział.

• Dzień Kobiet w świetlicy nr 118

• 08.03.2021 09:31
        • "Mieć z pół kilo biżuterii,

Kapelusze takie duże

i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże

Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie ...

Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie."

• Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• 05.03.2021 13:32
        • Dzieci ze świetlicy 119 otrzymały interesujące zadanie. Po przeczytaniu baśni "Królowa Śniegu", na podstawie usłyszanych informacji miały rozwiązać krzyżówkę. Na sam koniec malowały na foli zimowe krajobrazy.

• Zajęcia o byciu koleżeńskim w świetlicy 119

• 02.03.2021 15:43
        • Na podstawie "Bajek uśmiechajek, na dobry dzień i jeszcze lepsze jutro" w świetlicy 119 miały miejsce zajęcia o "byciu koleżeńskim". Po wysłuchaniu tekstu czytanego, zadaniem dla każdej z klas było wykonanie kodeksu koleżeńskiego, który to potem zawisł na tablicy w świetlicy.

• Oznaki wiosny w świetlicy 118

• 01.03.2021 14:18
        • Wraz z pojawieniem się pierwszych, przedwiosennych promieni słonecznych w świetlicy szkolnej nr 118 pojawiły się prace ilustrujące zwiastuny zbliżającej się pory roku. Wykonaliśmy prace plastyczno-techniczne przedstawiające kwiaty takie jak: krokusy, przebiśniegi i żonkile.