• Zabawy na świeżym powietrzu

• 20.10.2021 17:37
        • Tegoroczna jesienna pogoda zachęcała nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Podczas zabawy dzieci brały udział w różnych aktywnościach.

• 14.10.2021 09:50
        • Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe Święto – dzień będący hołdem dla misji i roli Nauczyciela w życiu  naszych dzieci. Z tej szczególnej okazji wszyscy nauczyciele otrzymali najserdeczniejsze życzenia, a uczniowie świetlicy przygotowali kartki z życzeniami także dla naszych Emerytowanych Nauczycieli i Emerytowanych Pracowników Administracji.
        • Zajęcia otwarte w świetlicy 119

• 23.06.2021 15:42
        • W dniu 22 czerwca z okazji zbliżającego się Dnia Smerfa w świetlicy 119 odbyły się zajęcia otwarte, podczas których uczniowie poznali bliżej bohaterów kultowej bajki "Smerfy". Dzieci poznały tajemnice "magicznego worka", rozwiązywały smerfną krzyżówkę, odgadywały bajkowe przeboje proponowane przez smerfa Harmoniusza oraz przygotowały zgodnie z przepisem Łasucha smerfne babeczki.