• Z plecakiem po przygodę – Francja

• 01.12.2021 14:54
        • W ramach projektu „Z plecakiem po przygodę dzieci ze świetlicy 118 wybrały się w „podróż” do Francji.  Celem naszych działań było wzbogacenie wiedzy uczniów na temat Francji. Dzieci dowiedziały się m.in. gdzie leży Francja, z jakimi państwami sąsiaduje. Poznały także symbole narodowe, wzbogaciły wiedzę na temat zabytków, kuchni, literatury, muzyki i innych ciekawostek.

• Dzień Misia – świetlica 118

• 01.12.2021 14:22
        • 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Dla uczczenia tego święta dzieci dowiedziały się jaka jest historia pluszowego misia oraz poznały kilka faktów z życia prawdziwego niedźwiedzia.

• Święto Odzyskania Niepodległości

• 10.11.2021 16:55
        • Z okazji obchodów 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie wykonali przestrzenną pracę plastyczną – orła, symbol polskości. Szablonem dla skrzydeł orła były dziecięce ręce. Wszyscy jesteśmy dumni z bycia Polakami i uczniami Szkoły Podstawowej nr 366.
        • Z plecakiem po przygodę - projekt

• 05.11.2021 15:38
        • Uczniowie ze świetlicy 117 biorą udział w projekcie świetlicowym  „Z plecakiem po przygodę”. W październiku dzieci miały okazję „zwiedzić” Francję. Dzięki prezentacjom, filmom, książkom uczniowie dowiedzieli się o położeniu kraju, zapoznały się z podstawowym słownictwem, kulturą, modą, kuchnią, architekturą i zabytkami Francji.