• Zajęcia kulinarne - rogale w świetlicy 119

• 11.02.2021 12:09
        • W ramach innowacji "Akuku czyli kulinarne podróże po Polsce" dzieci wykonały danie, które bardzo związane jest z karnawałem. Były to rogale z różnego rodzaju słodkim nadzieniem.

• Dzień popcornu w świetlicy 119

• 11.02.2021 11:52
        • Popcorn - mało kto go nie lubi. 19 stycznia jest świętem popcornu, dzieci z naszej świetlicy w związku z tym zacnym dniem wykonały przy użyciu popcornu zimową pracę plastyczną. Następnie by przypomnieć sobie jak to jest w kinie zasiadły z nim do filmu.

• Ptaki zimą, świetlica 119

• 08.02.2021 09:51
        • Mamy czas gdy temperatura za oknem spada nawet poniżej -10, wszyscy wtedy powinniśmy pamiętać o naszych pięknie śpiewających przyjaciołach ptakach, które zimują w Polsce.

• Dzień Babci i Dziadka w świetlicy 119

• 08.02.2021 09:43
        • Z okazji dnia Babci i Dziadka dzieci z naszej świetlicy przygotowały kartki dla seniorów z Centrum Opiekuńczo Leczniczego przy ulicy Mehoffera. Lecz by dziecięca kreatywność była bardziej pobudzona zaproponowałyśmy by dzieci wykonały portrety swoich dziadków i babć przy użyciu skrawków materiałów.
        • Ciekawe zajęcia w świetlicy 117

• 05.02.2021 17:41
        • W świetlicy 117 zawsze jest wesoło, nigdy się nie nudzimy. Dzieci spędzają czas na różnych aktywnościach m.in. : biorą udział w zajęciach plastycznych, bawią się przy muzyce (Just Dance, zabawy ruchowe z elementami j. angielskiego), zapoznają się z literaturą dziecięcą, trenują spostrzegawczość oraz koncentrację uwagi (krzyżówki, rebusy, wykreślanki, ukryte obrazki).