Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 i Rada Rodziców Szkoły zaprasza Przewodniczących klas 1-8 na spotkanie, które odbędzie się 26 września 2024 r. o godzinie 18:00 w sali 39.

Szkoły Podstawowej nr 366
          Małgorzata Wiśniewska

Przewodniczący  Rady Rodziców
          Konrad Milczarski

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Pragnę powitać Państwa w nowym roku szkolnym 2024/2025. Rozpoczynamy naukę w trudnych warunkach szkolnych. Jest nas  ,,bardzo dużo” i pracujemy ,,bardzo długo”. Zwracam się z gorącą prośbą o respektowanie szkolnych regulaminów/zasad dotyczących uczniów, rodziców/opiekunów  w nadchodzących szkolnych miesiącach. Chcemy, aby nasza szkoła była bezpiecznym miejscem nauki dla naszych dzieci. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Życzę w nowym roku szkolnym przede wszystkim spełnienia oczekiwań edukacyjnych i wychowawczych wobec swoich dzieci oraz dobrej współpracy z nasza szkołą.

Mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z osiągnięć edukacyjnych Waszych dzieci w tym roku szkolnym.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o systematyczne wpłacanie składki na Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr366 im. Jana Pawła II.

Pieniądze te za zgodą Państwa (Prezydium Rady Rodziców) przeznaczane są na dofinansowywanie wydatków szkoły związanych z Państwa dziećmi, a naszymi uczniami.

Jesteśmy szkołą, która realizuje wiele działań edukacyjnych od lat. Nie chcemy rezygnować z dotychczasowych dobrych praktyk edukacyjnych i wychowawczych.

Prosimy  potraktować w tym roku szkolnym wpłaty na Radę Rodziców jako obowiązkowe i wywiązywać się z tej deklaracji.

Wpłacajcie zatem Państwo te symboliczne 15 złotych od ucznia na konto Rady Rodziców:

Szkoły Podstawowej nr 366

Im. Jana Pawła II

ul. Strumykowa 21

03 – 138 Warszawa

PKO BP. S.A. IV Oddział W-wa

4010201042 0000850200107870

lub do Pani Krystyny Sochackiej w pokoju nr 10.

Jeśli klasa w roku szkolnym 2024/2025 (od września 2024 do kwietnia 2025) dokona wpłat 85% na RR, klasa otrzyma zwrot w wysokości 20% wpłaconej kwoty.

Z góry dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy będą wspierać szkołę finansowo

i wykazywać  zrozumienie dla potrzeb uczniów. Zapraszam do współpracy i pracy w Radzie Rodziców.

Łączę dla wszystkich Państwa życzenia dobrego nowego roku szkolnego 2024/2025.

Małgorzata Wiśniewska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366