• Komunikaty Rady Rodziców

• "Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie".

W ramach podziękowań za trud włożony w edukację naszych uczniów, życzymy całemu Gronu Pedagogicznemu dużo radości, uśmiechu, zdrowia oraz sukcesów zawodowych.

DZIĘKUJEMY!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 Szkoły zaprasza Przewodniczących klas 1-8 na spotkanie, które odbędzie się 26 września 2024 r. o godzinie 18:00 w sali 39.

Przewodniczący  Rady Rodziców
          Konrad Milczarski

Szkoły Podstawowej nr 366
          Małgorzata Wiśniewska

Szanowni Państwo,

W imieniu Rady Rodziców, a także Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 366 w Warszawie serdecznie dziękujemy rodzicom za okazane wsparcie i dokonane wpłaty na fundusz Rady Rodziców w ubiegłym roku szkolnym 2023/2024.

Dzięki Wam Drodzy Rodzice wydarzyło się dużo fajnych i ciekawych

wydarzeń, spotkań i dni dla uczniów naszej szkoły.

Korzystając z okazji rozpoczynającego się właśnie kolejnego okresu nauki

naszych dzieci, chcielibyśmy powitać Was wszystkich Drodzy Rodzice, a także

przybliżyć Państwu skrót planowanych „wydatków”.

Dzięki Waszym wpłatom w bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców planuje znów sfinansować wiele ciekawych inicjatyw, które bezpośrednio przełożą się na podniesienie komfortu nauki, wzbogacenie programu edukacyjnego jak i wprowadzenie pewnego rodzaju rozrywki naszym uczniom :) a mianowicie:

– Roczny dostęp do platformy edukacyjnej Eduelo dla każdego ucznia

– Zakup nagród za udział w konkursach szkolnych

– Ślubowanie klas pierwszych

– Dyskoteka w stylu Halloween dla klas 4-8

– Bal Karnawałowy klas 1-3

– Wieczory filmowe klas 1-8

– Dyskoteka Walentynkowa klas 4-8

– Nagrody dla najlepszych uczniów na koniec roku

– Wieczory z Zumbą klas 1-3

– Zakup pomocy naukowych i dydaktycznych

– Zakup lektur i innych książek do szkolnej biblioteki

– Spotkania ze znanymi osobami

– Dofinansowanie Balu Ósmych Klas

– Zakup sprzętu sportowego

– Dofinansowanie Pikniku Integracyjnego SP 366

– Voucher do kina na koniec roku dla każdego ucznia!

A także organizacja zdjęć klasowych, oceanarium/planetarium i dni tematycznych w szkole.

Serdecznie zachęcamy do pomocy w formie wpłat na konto Rady Rodziców, bo te pieniążki w różnej postaci wracają do Państwa pociech.

Rekomendowana kwota składki to 15 zł miesięcznie (lub jak ktoś woli 150 zł za cały rok z góry )

Przypominamy również o akcji „Zwrot za „dobre wpłaty”

Jeżeli do końca kwietnia klasa będzie miała minimum 85 procent wpłat na RR to na początku maja otrzyma 20 procent wpłaconej kwoty na dowolny cel ( wyjście na lody, pizzę itp. )

Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszej strony na facebooku.

Z góry dziękujemy za pomoc i życzymy udanego roku pełnego uśmiechu, zdrowia i samych sukcesów

W imieniu Rady Rodziców

Konrad Milczarski