•  Jamie z Melbourne
        • Jamie z Melbourne

• 12.03.2019 13:32
        • Kolejny gość z Australii to Jamie, który przybył z Melbourne. W przyszłości chce studiować robotykę, ale wcześniej postanowił przeżyć przygodę w Polsce.
        • Alexandra i Dominick z Filadelfii

• 13.03.2019 13:41
        • Do grona obcokrajowców, którzy odwiedzili naszą szkołę, dołączyli Alexandra i Dominik ze Stanów Zjednoczonych. Podczas lekcji z klasami 2d i 3e opowiedzieli o Ameryce, porównując wspólnie z naszymi uczniami różne aspekty życia w Polsce i za oceanem.
        • Matt z Alice Springs

• 13.03.2019 13:13
        • W pierwszym semestrze 2009/2010 prowadzenie zajęć języka angielskiego wspierał native speaker’a z Australii – Matt’a Cummings’a Młody i komunikatywny student z Australii aktywnie uczestniczył każdego tygodnia w ok. 20 lekcjach języka angielskiego w różnych klasach pod okiem naszych anglistów.
        • Teagan z Toowoomba

• 13.03.2019 13:24
        • Teagan z miasteczka Toowoomba jest drugim wolontariuszem, który przybył do naszej szkoły z dalekiej Australii, aby jako "native speaker" wsierać anglistów w pracy i zdobywać doświadczenie w zawodzie nauczyciela.