• 05.06.2019 14:17
          Serdecznie zapraszam na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, które odbedzie się wg harmonogramu:

• Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik

• 09.05.2019 15:16
        • Drodzy Nauczyciele, Uczniowie,
          Szanowni Rodzice,
          Już w najbliższą sobotę 11 maja na stadionie PGE Narodowy odbędzie się 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - największa w Europie popularnonaukowa impreza plenerowa.
        • Warsztaty dla Uczniów i Rodziców

• 09.05.2019 13:47
        • Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 366 zaprasza uczniów i rodziców z "podwójnego rocznika" na warsztaty "Prawidłowa komunikacja a stres" organizowane przez Specjalistyczną Poradnię Profilaktyczno-Terapeutyczna dla Dzieci i Modzieży "OPTA" .
        • Zasady korzystania z telefonów komórkowych

• 09.05.2019 14:33
        • Szanowni Rodzice
          Informujemy, że Dyrekcja Szkoły -  w porozumieniu z Radą Rodziców i po uzyskaniu pozytywnej opinii  Rady Pedagogicznej, postanawia zmodyfikować zasady korzystania z telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych przez uczniów na terenie szkoły podczas lekcji i przerw.