• Projekt zimowy 3a

• 22.02.2021 10:42
        • "Na zakończenie projektu zimowego klasa 3a wykonała piękne prace. My już czekamy na wiosnę, a Wy?

• 1 b w bibliotece

• 11.02.2021 12:51
        • 2 lutego klasa 1 b po raz pierwszy udała się do biblioteki szkolnej. W dobie pandemii i w rygorze sanitarnym, uczniowie poznali drogę do szkolnej kopalni wiedzy i przylądka literatury wszelakiej.
        • Budowle z klocków Lego w 2a

• 08.02.2021 09:31
        • Czas spędzony w domu nie musi być nudny. Uczniowie klasy 2a wiedzą, że w tym czasie można umilić sobie czas budując  z klocków Lego. A oto wyniki ich pracy.

• Projekt - Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa!

• 26.01.2021 13:22
        • W grudniu 2020 r. klasa 2a wzięła udział w  projekcie realizowanym przez fundację "Dr Clown" i Wesoły Uniwersytet „Przez śmiech do wiedzy - Pokonaj wirusa!”. Jako podsumowanie projektu dzieci wykonały prace plastyczne pt.: „Co ja mogę robić każdego dnia by pokonać wirusa?”

• Ogólnopolski Projekt Edukacyjny - CZYTAM Z KLASĄ. Lekturki spod chmurki

• 30.06.2020 15:24
        • Klasa 3a z sukcesem zakończyła realizację projektu dla klas I-III pt. „CZYTAM Z KLASĄ. Lekturki spod chmurki”. W ciągu kilku miesięcy uczniowie klasy 3a opracowali trzy moduły: „Fikuśne lekturki spod chmurki”, „Zwierzęce lekturki spod chmurki”, „Polskie lekturki spod chmurki”.