• Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023
        • Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka 2023

• 24.05.2023 08:48
        • W niedzielę 14 maja 2023 roku miało miejsce szczególne wydarzenie.
          Na pływalni Białołęckiego Ośrodka Sportu odbyły się XVIII Zawody Pływackie Dzieci z Niepełnosprawnościami - Białołęka  2023. Impreza sportowa połączona została z „Piknikiem Integracyjnym”, który uświetnił zawody i na który licznie przybyli zawodnicy z  rodzinami, trenerami a także zaproszeni goście.
        • 3a w Muzeum Niepodległości

• 08.05.2023 11:38
        • W miniony piątek klasa 3a odwiedziła Muzeum Niepodległości. Uczniowie wraz z Panią przewodnik zwiedzili gmach Pałacu Przebendowskich, a także wzięli udział w warsztatach ‘Wiwat Maj, 3 Maj!’.
        • OBCHODY ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA

• 28.04.2023 15:53
        • Już dzisiaj uczniowie klasy 6a postanowili zaprezentować obrady Sejmu nad uchwaleniem Konstytucji.
          Wszystko odbywało się pod czujnym okiem Marszałka oraz zakończyło się uroczystym zaprzysiężeniem przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.
          Nie zabrakło także podniosłych słów, momentów wzruszeń oraz głośnych owacji.
        • Konkurs plastyczny kolorowe skarpetki klas 1-3 i 4-6

• 21.04.2023 15:20
        • W naszej szkole w dniach: 13.03.2023 r. do 31.03.2023 r. z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-3 i 4-6. Uczniowie mieli wykonać wykonać zwierzątka z korowej skarpetki lub pracę plastyczną, zawierającą motyw kolorowych skarpetek.
          Celem konkursu było podniesienie świadomości uczniów na temat potrzeb i życia osób z Zespołem Downa, uświadomienie potrzeby i szacunku oraz tolerancji wobec osób z Zespołem Downa.
        • Klasa 3a w zerówce

• 20.04.2023 11:21
        • We wtorek, 18 kwietnia, uczniowie klasy 3a odwiedzili uczniów zerówki i przeprowadzili dla nich zajęcia. Tematem przewodnim były pingwiny, które niebawem (25.04.) obchodzą swoje święto. Trzecioklasiści zadawali zagadki, przestawiali ciekawostki, czytali bajkę, a także wspierali młodszych kolegów w rysowaniu egzotycznych ptaków. Na koniec uczniowie wspólnie odtańczyli taniec do piosenki o pingwinach.