• Dwie klasy drugie na premierze w Bohema House Teatr Ekologiczny

• 11.05.2022 08:35
      • 29 kwietnia 2022 roku uczniowie klas 2a i 2b, byli na pierwszym w historii spektaklu w Bohema House Teatr Ekologiczny, w którym odbyło się premierowe przedstawienie pod tytułem „Plastikowy Cyrk Doktora Dolittle”.

• W tracie występu zostały poruszone ekologiczne tematy, które są ważne dla wszystkich ludzi na planecie m.in. prawidłowa segregacja śmieci, nadprodukcja plastiku i złe traktowanie zwierząt nie tylko w cyrku. Podczas tej niezwykłej podróży uczniowie mieli możliwość podziwiać jak akrobaci zastępujący zwierzęta cyrkowe wykonują układy na lądzie, w wodzie i w powietrzu. Dodatkową atrakcją byli mimowie, którzy wszystkich rozśmieszali oraz wyczuwalna interakcja, jaką nawiązywali aktorzy z publicznością. Wszystko było okraszone piękną muzyką, z autorskimi piosenkami.

Po przedstawieniu uczniowie obu klas udali się do lodziarni niedaleko szkoły, aby przywitać budzącą się wiosnę gałką lodów :)

Anna Tatko