• Drugie życie śmiecia

• 09.02.2023 10:53
        • Jak dać śmieciom drugie życie?
          1. Drewniane skrzynki z powodzeniem można wykorzystać ponownie, nadając im nową funkcję
          2. Recyklingowe dekoracje to świetny sposób na upiększenie wnętrza.
          3. Nie warto wyrzucać słoików - kreatywne przyozdobienie nada im drugie życie.
          4. Samochód z butelek czy czołg z zużytych baterii.
        • Konkurs na najpiękniejszą choinkę

• 05.01.2023 11:45
        • W grudniu 2022 klasa 1a wzięła udział w konkursie na najpiękniej udekorowaną choinkę.
          Konkurs zorganizował sklep Leroy Merlin Białołęka dla uczniów klas pierwszych białołęckich szkół.

• Zjawiska fizyczne w obiektywie

• 22.12.2022 13:42
        • 20 grudnia 2022 nastąpiło rozstrzygnięcie dzielnicowego  konkursu „Zjawiska fizyczne w obiektywie” dla klas VII i VIII. Jury spośród nadesłanych na konkurs prac przyznało nagrody w dwóch kategoriach.

• Konkurs Alfik Humanistyczny

• 13.12.2022 09:44
        • 7 grudnia najmłodsi mieli szansę wykazać się swoją wiedzą polonistyczną w Ogólnopolskim konkursie Alfik Humanistyczny. W ogromnym skupieniu uczestnicy mierzyli się z wierszami, czytaniem tekstu ze zrozumieniem oraz odpowiedziami na wiele trudnych pytań. Trzymamy kciuki za wszystkich!

• Dzielnicowy konkurs recytatorski Joanny Kulmowej

• 06.12.2022 08:34
        • 5 grudnia 2022 roku odbył się Dzielnicowy konkurs recytatorski „Poezja Joanny Kulmowej” organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową „Inspiracja”. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice.