• Bezpieczne ferie - apel

• 11.02.2020 12:27
        • W ostatnim tygodniu przed feriami, dnia 5 lutego 2020 r. (środa) odbył się dla wszystkich uczniów klas I – III oraz dla dzieci z oddziałów przedszkolnych apel pt. ”Bezpieczne Ferie”. Apel miał charakter przedstawienia teatralnego, w którym wzięli udział uczniowie z klasy 2e i 2g, pod opieką wychowawców Pani Iwony Luma i Magdaleny Panek.
        • Nauka bez Granic - warsztaty językowe

• 21.01.2020 11:48
        • W czwartek 16 stycznia uczniowie klasy 6B uczestniczyli w warsztatach językowych Europejskiego Programu Edukacyjnego „Nauka bez Granic”, prowadzonych przez pana Leslie Mazur-Parka, nauczyciela oraz muzyka z południowej Anglii, pasjonata nauki języków obcych (sam uczył się aż pięciu!).
        • Szkoła marzeń na lekcji hiszpańskiego

• 20.01.2020 14:40
        • W minionym tygodniu uczniowie klasy VII B i VII C zaprezentowali na lekcjach języka hiszpańskiego projekty swojej wymarzonej szkoły. Młodzież pracowała w parach, grupach lub indywidualnie.
        • Graliśmy razem z WOŚP!

• 13.01.2020 12:28
        • Nasi najmłodsi uczniowie od kilku miesięcy uczestniczą w programie "Ratujemy i uczymy ratować " Fundacji Wielka Orkiestra świątecznej pomocy.  Dzięki specjalnemu zaproszeniu mogliśmy uczestniczyć w wielkim wydarzeniu, jakim jest Finał WOŚP.